Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Oferta Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

ZARZĄDZANIE (I i II stopień) - Wydział Zarządzania

ZARZĄDZANIE (I i II stopień) - Wydział Zarządzania


Absolwent kierunku Zarządzanie jest przygotowany do pracy w charakterze specjalisty analityka i menedżera w przedsiębiorstwach, organizacjach non-profit, jednostkach administracji publicznej, agencjach konsultingowych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej...

PEDAGOGIKA (I i II stopień) - Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych

PEDAGOGIKA (I i II stopień) - Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych


Studia na kierunku Pedagogika umożliwiają zdobycie zintegrowanej wiedzy pedagogicznej, socjologicznej, filozoficzno - etycznej i psychologicznej, która jest konieczna do zrozumienia społeczno-kulturowego kontekstu kształcenia, wychowania i pracy opiekuńczej

czytaj więcej...

STUDIA PODYPLOMOWE<br/>DORADZTWO ZAWODOWE - PERSONALNE I BIZNESOWE

STUDIA PODYPLOMOWE
DORADZTWO ZAWODOWE - PERSONALNE I BIZNESOWE


Studia podyplomowe Doradztwo Zawodowe - Personalne i Biznesowe jest kierunkiem realizowanym w Społecznej Akademii nauk z ponad dziesięcioletnią tradycją. Zajęcia odbywają się w kameralnych, warsztatowych grupach i prowadzone są przez specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, psychologii, pedagogiki, socjologii, zarządzania i innych.

czytaj więcej...


Kierunek będzie uruchomiony pod warunkiem zgłoszenia się odpowiedniej liczby kandydatów.


Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!